Wyślij wiadomość
Created with Pixso.
Dom
>
Wnioski
>
SHANGHAI LWT INTELLIAENT TECHNOLOGY CO.,LTD Najnowsze firmy Wnioski o Linia wypełniająca truskawki do Egipcjan
ZOSTAW WIADOMOŚĆ

Linia wypełniająca truskawki do Egipcjan

2023-09-18

Najnowsze wiadomości o Linia wypełniająca truskawki do Egipcjan

Ten klient pochodzi z Egiptu i otwiera fabrykę konserwowania truskawek.lokalizacja i wymiary fabrykiW związku z tym, w związku z tym, że nie mamy żadnych dowodów na to, że firma jest w stanie wprowadzić automatyczne rozwiązanie dla naszych klientów, w związku z tym, że nie mamy żadnych dowodów na to, że firma jest w stanie wprowadzić automatyczne rozwiązanie dla naszych klientów.klient nabył tylko niezbędne wyposażenie.

 

Wysyłaliśmy do klientów przypadki wideo z odpowiednim sprzętem, aby klient mógł lepiej zrozumieć funkcje i skutki użytkowania sprzętu.

 

Początkowo rysunki dostarczane przez klienta były ręcznie rysowane, a później otrzymywano wersje CAD.Więc wielokrotnie potwierdziliśmy z klientem, aby upewnić się, że szczegóły fabryczne zostały zaprojektowane prawidłowo, aby uniknąć wpływania na instalację i użycie sprzętu.

 

Chociaż klient początkowo wahał się z powodu ceny, biorąc pod uwagę dostosowanie LWT, wysoką jakość sprzętu, doświadczenie zawodowe i zaufanie wielu dużych marek,W końcu zdecydował się użyć sprzętu LWT..

 

Aby jak najszybciej wprowadzić klienta do produkcji, nasi pracownicy jeszcze przed Nowym Rokiem rozszerzali instalację, a klient był zadowolony.