Wyślij wiadomość
Created with Pixso.
Dom
>
Wnioski
>
SHANGHAI LWT INTELLIAENT TECHNOLOGY CO.,LTD Najnowsze firmy Wnioski o Linia produkcyjna do napełniania masłem orzechowym dla kenijskiego klienta
ZOSTAW WIADOMOŚĆ

Linia produkcyjna do napełniania masłem orzechowym dla kenijskiego klienta

2023-09-18

Najnowsze wiadomości o Linia produkcyjna do napełniania masłem orzechowym dla kenijskiego klienta

Klient z Kenii produkuje puszki z masłem orzechowym i potrzebuje zakupu urządzeń do produkcji linii wypełniającej masło orzechowe.


Najważniejszym procesem produkcyjnym linii produkcyjnej masła orzechowego jest część napełniania maszyny do napełniania.Nie jest tak gładko napełniana jak napoje sokuNasi projektanci zaprojektowali odpowiednie wyposażenie zgodnie z cechami produktu i może być stosowane do różnych produktów.Klienci są zadowoleni..

W przypadku innych części linii produkcyjnej zalecaliśmy różnorodne rozwiązania w zależności od sytuacji klienta i odpowiedni stopień automatyzacji dla jego potrzeb produkcyjnych.Klient uważał, że jesteśmy bardzo troskliwi.Ze względu na różnicę czasową klienci kontaktują się z nami późno w nocy, ale nadal odpowiadamy jak najszybciej.

 

Podczas instalacji na miejscu, nasi pracownicy działu posprzedażowego uczyli pracowników klienta, jak obsługiwać maszynę i zapewnić jej prawidłowe działanie.Klienci chwalili naszych pracowników.